جستجوی در محصولات :   

مستند Planet Earth (سیاره زمین)

 

مستند خارق العاده Planet Earth (سیاره زمین)
 ---------------------------------------------------

بي شك مجموعه مستند سياره زمين يكي از بي نظيرترين، بزرگترين و زيباترين فيلمهاي مستندي است كه توسط انسان ساخته است. كافي است فقط و فقط نام اين مجموعه را در گوگل جستجو كنيد و از خيل عظيم نتايج بدست آمده ، چندين مورد اول را مطالعه كنيد تا به برتري اين مجموعه نسبت به ساير مجموعه هاي مشابه خود پي ببريد.امتیاز دست نیافتنی 9.8 از 10 در سایت IMDB گواهی بر برتری بی چون و چرای این مجموعه است.

معرفی :

اين مجموعه مستند در سال 2006 توسط بخش مستند كانال BBC‌ و به كارگرداني Alastair Fothergill (كارگردان شهير فيلمهاي مستند) با بودجه 25 ميليون دلار! در طي مدت 5 سال ساخته شد. George Fenton براي اين مجموعه موسيقي باشكوهي را تصنيف كرده است كه لذت تماشاي اين چنين اثري را چندين برابر كرده است. در زمان تماشاي اين مجموعه بارها و بارها سكانس هاي باورنكردني را خواهيد ديد كه گوش سپردن به اين موسيقي متن (كه با كيفيت صدای دالبی دیجیتال5.1 صدابرداري شده است)‌ بر هيجان شما خواهد افزود!
این مجموعه در 62 کشور و 204 محل متفاوت فیلمبرداری شده است. گوینده این مستند David Attenborough میباشد(البته در نسخه آمریکایی Sigourney Weaver گوینده است.) که از شناخته شده ترین گویندگان و طبیعت شناسان جهان می باشد و لقب Sir را نیز دریافت کرده است. این مستند دارای 11 اپیزود می باشد. در اولین اپیزود یک دید عمومی درباره مناطقی که در 10 اپیزود بعدی قرار است به آنها پرداخته شود، داده می شود. درهر کدام از 10 اپیزود بعدی به بررسی یکی از بوم های طبیعی روی زمین و جانورانی که در آن ناحیه زندگی می کنند، می پردازد. در این مستند رفتارهایی از حیوانات که تا قبل از این دیده نشده بود به تصوبر کشیده شده است. مانند: تعقیب گوزن توسط گرگ ها از بالا، بچه
خرسهای گریزلی که برای اولین بار از غار بیرون می آیند، حمله ناگهانی صدها شمشیرماهی و ....
مدت زمان هر کدام از این 11 اپیزود حدود 58 دقیقه می باشد که 10 دقیقه از آن به نحوه ساخت همون قسمت اختصاص دارد.( Planet Earth Diaries) كارشناسان از اين مجموعه با عنوان "نگاه نهایی به تنوع و گوناگونی سیاره زمین" نام برده‌اند.همچنین سیاره زمین، نخستین سری فیلم مستندی است که با دوربین‌های با وضوح تصویر بالا (HD) تهیه شده و تا قبل از آن تنها برای فیلم‌های سینمایی هالیوود از این دوربین‌ها استفاده می‌کردند. این مجموعه در سال 2007 نامزد دریافت جایزه Pioneer برای بهترین تهیه‌کنندگی از شبکه
تلویزیونی BAFTA TV شد.

یکی از کامل‌ترین فیلم‌های مستند زیستی درباره زندگی جانداران روی زمین در خصوص نحوه‌ی زندگی و رفتار شناسی جانداران گوناگون از قبیل آبزیاني مانند ماهی‌ها ونهنگ‌ها، خشکي زیاني مانند پستانداران، پرندگان، خزندگان و دوزیستان، مکان‌های جغرافیایی مختلف و پوشش جانوری و ... آنهاست که در 11 قسمت به نام‌های:

1- از قطب تا قطب From Pole To Pole
2-
کوه ها Mountains
3-
آب شیرین Fresh Water
4-
غارها Caves
5-
صحراها Deserts
6-
دنیاهای یخی Ice Worlds
7-
جلگه های پهناور Great Plains
8-
جنگلها Jungles
9-
آب های کم عمق Shallow Seas
10-
جنگلهای فصلی Seasonal Forests
11-
اعماق اقیانوس Deep Ocean

قسمت اول در حقيقت يك ديد كلي را نسبت به 10 قسمت بعد از آن به بيننده خواهد داد. و پس از آن شما سفري شگفت انگيز را به باورنكردني ترين نقاط  كره زمين خواهيد داشت:

خرسهاي قطبي گريزلي و توله هاي كوچك آنها، پرندگان بسيار و زيبا و در برخي مواقع عجيبي كه براي جلب نظر جفت خود كارهاي بسيار خنده دار و جالبي انجام مي دهند!، مهاجرت هزاران هزار پرنده مهاجر با پروازها و مانورهاي بسيار زيبا و فراموش نشدني، شكارچيان شب در كوير، آبزيان بسيار زيبا در اعماق اقيانوس، مهاجرت گروهي ماهيان پرنده و شمشير ماهي ها و ماجراي سفر آنها، غارهاي بسيار شگفت انگيز و هراس آور كه به يقين شانس ديدن هيچ يك را از نزديك نخواهيد داشت و ده ها و صدها صحنه باورنكردني و زيبا با بهترين كيفيت تصوير و برترين و شفافترين صداي ممكن. با روايت يكي از برترين گويندگان فيلمهاي مستند تاريخ سينما.

فرمت : VOB (دی وی دی معمولی قابل اجرا در کلیه دستگاههای خانگی)
زیرنویس : فارسی + انگلیسی
کیفیت تصویر : عالی
تعداد : 6DVD
قابل پخش در تمامی دستگاههای DVD Player خانگی و کامپیوتر


محصولات این سایت با تضمین کیفیت و گارانتی تعویض ارائه میشوند.

********************************************

مستند سیاره زمین Planet Earth

در یک مجموعه حاوی 6DVD

قیمت: 5100تومان
کد محصول:
180

برای اطلاعات بیشتر می توانید تماس بگیرید
09364945221
09117110323
ساعات تماس: 9 الی 21


 
DMarket e-Shop CMS . This Page Published By Dmarket Eshop CMS . All right reserved